Kategorie

Akce

Nové produkty

 

Firma Sänger (Saenger) se nachází v Německu, ve městě Waldsolms, přibližně 50km od Frankfurtu nad Mohanem. Je naprostou špičkou mezi výrobci rybářského vybavení v Německu, uznávaná je však po celé Evropě. Na trhu s rybářskými potřebami se s touto značkou můžeme setkávat již od roku 1979. Firma Sänger si zakládá na profesionální úrovni, kvalitě a funkčnosti svých výrobků. Vše je zaručeno kvalitní spoluprací s odborníky, dlouholetými zkušenostmi s vývojem a technologií značky.

Produktové řady výrobků firmy Sänger

Anaconda se zaměřuje na lov kaprů. Nabízí cenově dostupné produkty pro obyčejné rybáře, stejně jako velmi kvalitní výrobky pro profesionály. Anaconda stojí za řadou úspěchů a množstvím trofejních úlovků. 

Uni Cat se zaměřuje na lov sumců. A protože produkty Uni Cat jsou určeny pro boj s velkými a silnými soupeři, je při výrobě dbáno zejména na kvalitu a odolnost. Jsou dostatečně velké a pro ryby naprosto bezpečné. 

Iron Claw se zaměřuje na lov dravých ryb, nabízí široký sortiment výrobků pro všechny druhy rybolovných technik tohoto odvětví rybolovu. V sortimentu najdete i výrobky firem Lovec Rapy, Doyio a Pike Fishing Sucks. 

Aquantic se zaměřuje na mořský rybolov, zaujme zejména bohatým výběrem nástrah a nástražních systémů. Produkty značky Aquantic jsou testovány v náročných podmínkách v Norsku, zde dokazují svou odolnost a funkčnost.

MS Range se zaměřuje na plavanou a na feeder, je uznávaná po celé Evropě. Úspěchy slaví na různých soutěžích, včetně mistrovství Evropy a světa. Velkou zásluhu na tom mají zejména vnadící směsi této značky.

Specitec je univerzální, nabízí množství produktů pro všechny druhy rybaření, a to nejen pro děti a začátečníky, ale i pro pokročilé rybáře.

Iron Trout se zaměřuje na lov pstruhů. Naleznete zde nejen základní vybavení, ale také speciální výrobky určené k tomuto druhu rybolovu.