Muškařské

Akce

Prohlédnuté produkty

Prut ANGEL2 8ft, 3, čtyřdílný, Akce! Zobrazit větší

Prut ANGEL2 8ft, 3, čtyřdílný, Akce!

HRA2010

Nový produkt

Nikde nebyla nebyla práce Hardy vývojové skupiny tak úspěšná jako vyvinutím řady prutů Angel. Je to možná světově nejvyspělejší muškařský prut.

Více informací

skladem

11 990,00 Kč s DPH

Více informací

Nikde nebyla nebyla práce Hardy vývojové skupiny tak úspěšná jako vyvinutím řady prutů Angel. Je to možná světově nejvyspělejší muškařský prut.

Je mimořádně lehký – lehčí než jakýkoliv jiný srovnatelný muškařský prut na světě – avšak je neuvěřitelně pevný. Angel prokázal naprostou spolehlivost a odolnost během nespočetných hodin testování na řekách po celém světě. Angel je názorným příkladem toho, čím myslíme “výkonnost”. Vytváří souběžné formace smyček. Můžete mířit a nahazovat šňůru s neomylnou přesností.
Mnoho rybářů prohlásilo, že vzali prut Angel do ruky a okamžitě věděli, že je to prut pro ně. Není překvapením, že Angel posbíral po celém světě spoustu ocenění.
To, co bylo vytvořeno v laboratoři, bylo nyní vyzkoušeno, testováno a vyladěno rybáři. To všechno dává prutu dnešní podobu. Je to možná světově nejvyspělejší muškařský prut.
Řada Angel byla pro sezónu 2007 vylepšena následujícími pruty, přidanými pro specifické účely:
• 8’ #3 – je schopen odpružit i ty nejjemnější návazce, avšak zároveň s jeho pomocí můžete nahazovat pevné smyčky na stísněná nebo prostorem omezená místa
• 8’ 6” #4 – rychlý a citlivý, ale lze ho použít i s většími muškami . Zároveň si udržuje přesnost a kontrolu
• 10’ #6 – všestranný prut pro stojaté vody, ideální pro vrcholné techniky a jezerní rybolov
• 9’ 6” #8 – prut na dlouhé nahazování ze břehu nebo mocná zbraň na pstruhy
V případě zájmu o jinou délku či akci nás kontaktujte, rádi vám ho objednáme.